Programista Tokarki CNC – Fanuc (Belgia)

Data dodania oferty
28 października 2016
Region
Rodzaj umowy
praca

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, znanej belgijskiej firmy, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Programista Tokarki CNC - Fanuc (Belgia)

Zakres obowiązków

- Programowanie, ustawianie tokarek CNC oraz wytwarzanie produktów w systemie Fanuc
- Przeprowadzanie kontroli i tworzenie raportów jakościowych
- Prowadzenie pomiarów w trakcie, jak i po obrobieniu wyrobu
- Praca z rysunkiem technicznym
- Produkcja małych oraz dużych serii
- Praca w systemie dwuzmianowym

Wymagania

- Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
- Duża dokładność
- Znajomość oprogramowania Fanuc
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego

Oferujemy

- legalne zatrudnienie na belgijskich warunkach
- atrakcyjne wynagrodzenie
- praca na pełen etat + możliwe nadgodziny płatne dodatkowo
- zwrot kosztów przejazdu do Belgii (do kwoty 125€)
- zakwaterowanie (płatne 65€/tydz)

IMPACT Poland Sp. z o.o.

Pl. Wolności 4
45-018 Opole

tel:
e-mail: gdansk@maintec.net