szlifierz CNC

Data dodania oferty
5 stycznia 2017
Region
Rodzaj umowy
praca

Opis stanowiska

IPF sp. z o. o. to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego świadcząca usługi z zakresu leasingu pracowniczego dla firm produkcyjnych w Polsce, Francji i Niemczech.

Szlifierz CNC

Miejsce pracy: Niemcy, ok. Ulm (południe)

Zakres obowiązków

Opis stanowiska:
• oddelegowanie do pracy w zakładzie w Niemczech
• obsługa urządzeń do polerowania i szlifowania CNC
• produkcja armatury do łazienki, części walcy gumowych, profili aluminiowych dla branży automotiv
• produkcja elementów ze stali, aluminium, tworzyw sztucznych
• mile widziana znajomość programowania Siemens 840 D.

Wymagania

Wymagania:
• doświadczenie na podobnym stanowisku
• mile widziana komunikatywna znaj. j. niemieckiego

Oferujemy

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie
• bezpłatne zakwaterowanie
• ubezpieczenie dla pracownika i jego rodziny
• zdalne załatwienie formalności
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

IPF Group S.A.

ul. F. Ratajczaka 19
61-814 Poznań
Polska
tel: 61 847 4066
e-mail: rekrutacja@ipf.jobs