Technolog Spawania – Turek

Data dodania oferty
9 marca 2017
Miejsce pracy
Turek
Region
wielkopolskie
Rodzaj umowy
praca

Opis stanowiska

Opracowywanie technologii spawalniczych i przygotowywanie ofert; sprawdzanie czasów kalkulowanych z rzeczywistymi

Zakres obowiązków

Wymagania

* Znajomość procesów spawalnictwa
* Doświadczenie w pracy na stanowisku spawacza
* Wykształcenie wyższe techniczne
* Otwartość na nowe technologie
* Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Oferujemy

* Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
* Dodatki socjalne
* Szkolenia specjalistyczne
* Bardzo dobre warunki pracy
* Pracę w firmie stosującej nowoczesne technologie, w otoczeniu nowoczesnego parku maszynowego

besthr