Tokarz CNC

Data dodania oferty
29 marca 2017
Region
Rodzaj umowy
praca

Opis stanowiska

Agencja Pracy IPF Global Sp. z o.o. (cert. 7799) dla swojego Klienta w Niemczech poszukuje pracownika na stanowisko:

Tokarz CNC - Niemcy

Zakres obowiązków

- obsługa tokarek CNC na sterowaniu Siemens 840 D / DSL albo Mazatrol
Mazak - QTN 250 / MY i innych maszyn (Index ABC z 840 D lub sterowanie C)
- produkcja narzędzi do warsztatów, elementów do armatury sanitarnej, maszyn rolniczych, wózków inwalidzkich, sprzętu sportowego, medycznego oraz samochodowego
- produkcja elementów z różnych stali, odlewy, elementy kute, aluminium
- wielkość elementów: średnica od 6 do ok. 30 mm
- korekcja narzędzi, pomiar, kontrola jakości, ustawianie wymiarów,
- czytanie rysunków, czytanie i wypełnianie planów kontrolnych,
- obsługa suwmiarki

Wymagania

Wymagania

- minimum 3-letne doświadczenie w obróbce metalu
- mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

- zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- bezpłatne zakwaterowanie
- ubezpieczenie dla pracownika i jego rodziny
- zdalne załatwienie formalności

IPF Group S.A.

ul. F. Ratajczaka 19
61-814 Poznań
Polska
tel: 61 847 4066
e-mail: rekrutacja@ipf.jobs