Tokarz CNC – Mazatrol (Belgia)

Data dodania oferty
28 października 2016
Region
Rodzaj umowy
praca

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, znanej belgijskiej firmy, zajmującej się produkcją i obróbką elementów metalowych, poszukujemy osób na stanowisko:

Tokarz CNC - Mazatrol (Belgia)

Zakres obowiązków

Obowiązki:
• Ustawianie oraz obsługa tokarek i frezarek CNC z systemem Mazatrol (programowanie jest dodatkowym atutem)
• Praca na podstawie rysunku technicznego i z użyciem narzędzi pomiarowych
• Produkcja komponentów ze stali, inoxu, aluminium, mosiądzu i tworzywa sztucznego
• Wykonywanie elementów dla różnych sektorów (rolnictwo, transport etc.) w dużych i średnich seriach

Wymagania

Wymagania:
• Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku operatora frezarek lub tokarek CNC
• Mile widziane doświadczenie z systemem Mazatrol
• Umiejętność czytania rysunków technicznych
• Co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego - WARUNEK KONIECZNY!

Oferujemy

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Minimum 38 godzin pracy tygodniowo plus możliwość nadgodzin
• Zwrot poniesionych kosztów podróży - do kwoty 125 euro
• Zakwaterowanie płatne 65 euro/ tydzień

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV, referencji oraz wszelkich dokumentów potwierdzających posiadane doświadczenie i uprawnienia na jeden z poniższych adresów (w zależności od miejsca zamieszkania):

gdansk@maintec.net lub opole@maintec.net

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmy z Grupy Humares. Przesłanie aplikacji jest równoznaczne z udzieleniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).

Certyfikat KRAZ nr 275

IMPACT Poland Sp. z o.o.

Pl. Wolności 4
45-018 Opole

tel:
e-mail: gdansk@maintec.net