Tokarz CNC – praca w Niemczech

Data dodania oferty
4 kwietnia 2017
Region
Rodzaj umowy
praca

Opis stanowiska

Praca dla doświadczonych tokarzy CNC ze znajomością języka niemieckiego.

Zakres obowiązków

• obsługa nowoczesnych tokarek CNC przy produkcji jednostkowej i seryjnej
• ustawianie maszyn, w tym wymiana narzędzi
• kontrola wykonywanych części zgodnie z dokumentacją
• dbanie o wysoką jakość wykonywanej pracy
• praca w systemie dwuzmianowym

Wymagania

• doświadczenie w pracy na tokarkach lub frezarkach CNC z oprogramowaniem Fanuc
i/lub Heidenhain
• znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym – warunek konieczny
• umiejętność czytania rysunków technicznych
• umiejętność pracy w wąskich tolerancjach
• umiejętność wprowadzania korekt do programów

Oferujemy

• zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i znajomości języka niemieckiego, od 13-17 Euro brutto/h
• dodatki świąteczne i wakacyjne
• dofinansowanie pieniężne na zjazdy do Polski
• zwrot kosztów dojazdu na zjazdy do Polski
• długofalową współpracę (praca stała)
• możliwość pracy w nadgodzinach
• płatne urlopy w wymiarze 24 dni w ciągu roku
• zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
• stałą (bezpłatną) opiekę biura

Więcej informacji pod nr tel.: +48 571-255-502 oraz +48 533-105-666. Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00.

CV prosimy przesyłać na adres: info@persona-direktservice.pl w temacie wpisując Tokarz CNC.

Persona-Direktservice GmbH

Bahnhofsallee
31134 Hildesheim
Niemcy
tel: +48 571 255 502
e-mail: info@persona-direktservice.pl