Tokarz w NIemczech

Data dodania oferty
6 grudnia 2016
Region
Rodzaj umowy
praca

Opis stanowiska

- ustawianie tokarek cnc na sterowaniu Siemens Sinumeric lub Mazatrol (dopuszczamy inne sterowania)

- produkcja narzędzi , elementów maszyn , aparatury sanitarnej, sprzętu sportowego, medycznego i samochodowego

- produkcja elementów o wielkości od 6 do 30 mm

Zakres obowiązków

Wymagania

- min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- umiejętność obsługi i ustawiania tokarek CNC na sterowaniu Siemens Sinumeric lub Mazatrol (dopuszczamy inne sterowania)
- dobra znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie
- zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę
- bezpłatne zakwaterowanie
- możliwość zdalnego załatwienia formalności
- możliwość dłuższej współpracy

IPF Group S.A.

ul. F. Ratajczaka 19
61-814 Poznań
Polska
tel: 61 847 4066
e-mail: rekrutacja@ipf.jobs