Tokarz/frezer CNC ( Okuma)

Data dodania oferty
30 listopada 2016
Region
Rodzaj umowy
praca

Opis stanowiska

Tokarz/Frezer CNC (Okuma)

Miejsce pracy: Schiedam, Holandia

Zakres obowiązków

Obowiazki:

- obsluga i programowanie z pulpitu tokarek/frezarek firmy Okuma ze sterowaniem OSP

Wymagania

Wymagania:

- doswiadczenie jako operator-programista tokarek/frezarek CNC

- doswiadczenie z oprogramowaniem Okuma OSP

- min. komunikatywna znajomosc j.angielskiego

- chec pracy na dluzej

Oferujemy

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie w zaleznosci od doswiadczenia
- platne zakwaterowanie i ubezpieczenie
- prace na 2 zmiany
- staly kontrakt po przepracowaniu odpowiedniego czasu przez agencje

Osoby zainteresowane proszone sa o przeslanie CV na adres: p.szlaga@pran.eu z dopiskiem „Okuma”

p.szlaga