Valve Design Enginner

Data dodania oferty
30 listopada 2016
Region
Rodzaj umowy
praca

Opis stanowiska

Agencja PRAN nr cert.1223.

Dla naszego holenderskiego klienta - swiatowego producenta i dostawcy uslug z zakresu armatury przemyslowej poszukujemy osób, które wzmocnia zespól doswiadczonych inzynierów.

Stanowisko:
Inzynier ds. projektowania zaworów oraz pomp

Miejsce pracy: Holandia, Rotterdam

Zakres obowiązków

Obowiazki:

- Projektowanie 3D zaworów oraz pomp (za pomoca Solid Works);
- Wsparcie oraz kreatywne doskonalenie dzialu projektowania;

Wymagania

Wymagania:

- wyksztalcenie wyzsze techniczne;
- doswiadczenie w pracy przy projektowaniu za pomoca narzedzi i programów technicznych ( Solid Works, 3D CAD itp. )
- dobra znajomosc j.angielskiego;
- umiejetnosc innowacyjnego i kreatywnego myslenia

Oferujemy

Oferujemy:

- prace w prestizowej firmie;
- atrakcyjne wynagrodzenie w zaleznosci od doswiadczenia;
- zakwaterowanie i ubezpieczenie;
- mozliwosci nieograniczonego rozwoju w srodowisku doswiadczonych inzynierów;
- mozliwosci zdobycia kontraktu na stale

Osoby zainteresowane proszone sa o przeslanie CV na adres: p.szlaga@pran.eu z dopiskiem „VALVE DESIGN ENGINEER”

p.szlaga